ue
Jakubowa Izba logo

Nasza wyśmienita nowość: pieczona noga gęsi 

Nie mamy wątpliwości, że to danie oczaruje Was swoją wyjątkowością. Delikatne mięso gęsi ze złocistą skórką, w połączeniu z miodowo - gruszkowym sosem na bazie białego wina, oprószone dodatkowo orzechami włoskimi to prawdziwa uczta dla podniebienia! Zapraszamy do zapoznania się z naszą uaktualnioną kartą - znajdziecie w niej także wiele innych pyszności.
Zobacz nasze aktualne MENU
Jakubowa Izba domowy chleb

Prostota i naturalność

Sekretem naszej kuchni jest prostota i naturalność. Bazując na tradycyjnych recepturach, wszystkie nasze potrawy przygotowujemy od podstaw na miejscu. Każdego dnia o świcie wypiekamy naturalny chleb na zakwasie i lepimy wyjątkowe pierogi. Skosztujecie u nas zarówno tradycyjnych dań kuchni wschodniej, jak i bardziej wykwintnych potraw. Mamy także swój własny sposób na pizzę z pieca, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom mniej tradycyjnych smaków, a szeroka oferta świeżo wyciskanych soków zapewni sporą dawkę witamin i energii na cały dzień.
POBIERZ MENU

Zarezerwuj stolik na każdą okazję

ZADZWOŃ
Nagroda Poland Best Restaurants Jakubowa IzbaForbes Rekomendacje Jakubowa IzbaTripAdvisor certyfikat jakości Jakubowa Izba
OFERTA ŚWIĄTECZNA |  sprawdź
crossmenu